Kompetencje, zaangażowanie, doświadczenie

Team 2DM to na obecną chwilę blisko 30 profesjonalistów, pracujących stacjonarnie w biurze w Łodzi, z doświadczeniem w obszarach takich jak: strategia komunikacji, tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych, projektowanie graficzne, fotografia, retusz, produkcja i montaż video, copywriting, programowanie, projektowanie i tworzenie stron oraz sklepów internetowych.

Struktura firmy to kilka wyspecjalizowanych działów, z których każdy zajmuje się zadaniami, w których jest najlepszy. Grafik nie pisze tekstu do postu reklamowego, a menadżer projektu nie zajmuje się obrabianiem zdjęć. Daje Ci to pewność, że każda stworzona kreacja jest przemyślana, stworzona z zaangażowaniem i z wykorzystaniem najlepszych praktyk.

Patryk Choiński CEO

Założyciel i ojciec 2DM-owej rodziny. Z wykształcenia informatyk, specjalista od baz danych, z pasji fotograf i grafik, dla którego największym sukcesem są sukcesy Klientów. Każdego dnia stara się łączyć dobro Pracowników i Klientów, biorąc udział we wszystkich etapach działań w firmie.
52

Zarządzanie projektami

Tutaj wszystko się zaczyna: strategia, plan komunikacji, budżet. Także tutaj wszystko spina się w całość i daje widoczny efekt. Podejmując współpracę, Twoja marka otrzymuje opiekuna – jednego z managerów z kilkuletnim doświadczeniem, który będzie miał największą wiedzę o Twojej marce i będzie odpowiedzialny za efekt pracy swój i kilkuosobowego teamu. 

Menadżer działu:

Natalia Bogdan

CMO
7

Projektowanie graficzne + motion design

Zespół kreatywnych grafików zadba o każdą kreację Twojej marki z indywidualnym podejściem jak i zachowaniem estetyki i standardów. Tysiące zrealizowanych projektów do druku i internetu oraz programy i narzędzia optymalizujące pracę tego działu pozwalają na szybkie wykonywanie zadań z najwyższą starannością.

Menadżer działu:

Paulina Włodarczyk

Graphic Design Manager
102

Development 

Dział, który zajmuje się budowaniem i wdrażaniem technicznych rozwiązań szytych na miarę Twojego biznesu. Doświadczeni programiści tworzą i integrują strony i sklepy z wewnętrznym systemem magazynowym oraz CRM. Coś, co wydaje Ci się obecnie niemożliwe w realizacji, dla nich będzie kolejnym wyzwaniem, któremu sprostają na ASAP.

Menadżer działu:

Marcin Choiński

Development Manager
55

Foto / Video

To, co nas wyróżnia, to doskonałe zaplecze foto i video. Zespół doświadczonych fotografów, retuszerów, operatorów i montażystów z ogromnym zaangażowaniem realizuje zwykle ponad 20 różnorodnych dni zdjęciowych w miesiącu. Oprócz wielu sesji modowych, doskonale czujemy się w fotografii biznesowej, produktowej i flat lay. Zdobyte przez lata kontakty pozwalają na idealne dobranie modeli, miejsca i stylizacji zdjęć lub video. Pracujemy z pasją i niekończącą się ilością pomysłów na realizacje dla Twojej marki.

Menadżer działu:

Rafał Pajor

Foto&Video Manager
99

Reklama internetowa

Dział Performance Marketingu nastawiony na Twój zysk. Setki godzin spędzonych na tworzeniu i optymalizacji różnorodnych kampanii pozwoliły nam poznać systemy reklamowe jak własną kieszeń, dzięki czemu zyskujesz pewność wydania każdej złotówki budżetu w jak najbardziej efektywny sposób. Postaw nam cel, a zrobimy wszystko, by go osiągnąć. Tworzymy, analizujemy i optymalizujemy reklamy we współpracy z innymi działami, dzięki czemu osiągamy jeszcze lepsze wyniki.

Menadżer działu:

Monika Kadłucka

Head od Paid Social

Chcesz dołączyć do stale powiększającego się zespołu 2DM i pracować przy różnorodnych projektach – także dla dużych marek?

ZAPYTAJ O OFERTĘ