Strony internetowe | Sklepy internetowe - 2DM - fotografia mody | strony internetowe | marketing


Rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i budżetuResponsywne strony i sklepy internetoweGwarancja i bezpłatne szkolenie z obsługi CMSBezpłatne konsultacje marketingowe do projektu

Strony i sklepy internetowe

Wykonujemy nowoczesne, profesjonalne strony internetowe dopasowane do obecnych trendów i wymagań technologicznych. Możemy zaprojektować strony Wordpress, sklepy Prestashop lub na specjalnie stworzonym dla Ciebie silniku.

W standardzie oferujemy pełną responywność strony czy sklepu, czyli dopasowywanie się do każdego urządzania, na którym będzie wyświetlana. Niezależnie czy otworzysz ją na telefonie, tablecie, czy komputerze zawsze będzie wyglądać czytelnie i będzie prezentować się świetnie. Dodatkowo jest to wymóg choćby wyszukiwarki Google, aby wyświetlać Twoją stronę, czy sklep wyżej w wynikach wyszukiwania.

Również w standardzie otrzymujesz przyjazny panel do zarządzania treścią (CMS). Dzięki niemu w łatwy sposób treści na stronie mogą być edytowane - bez specjalistycznej wiedzy.

Każdy sklep internetowy możemy zintegrować z Twoim systemem magazynowym / księgowym. Dzięki temu sprzedaż w Internecie będzie łatwiejsza i bardziej efektywna.

ZAPYTAJ O WYCENĘ