Marketing internetowy - prowadzenie fanpage, Facbook, mailing, Adwords - 2DM - fotografia mody | strony internetowe | marketing

Marketing społecznościowy

Chcesz pokazać światu swoją firmę?Nasze działania doprowadzą do tego, że na długo utrwali się ona w świadomości Twoich przyszłych Klientów. Pokażemy Cię z jak najlepszej strony, zajmiemy się Twoim profilem na Facebooku (prowadzenie fanpage) i Intagramie, stworzymy kampanię Adwords, wyślemy Twoją ofertę mailowo to tysięcy potencjalnie zainteresowanych. Wykorzystamy wszystkie możliwe narzędzia, aby wspólnie stworzyć markę, z którą klienci nigdy się nie rozstaną. Wiemy, jak duża siła tkwi w słowie. Tworzymy teksty, które przyciągną potencjalnych klientów.

Projektujemy strony internetowe, blogi, mailingi i profile na portalach społecznościowych. Social media, reklama Adwords, mailing nie mają przed nami żadnych tajemnic. Jesteśmy w stanie opracować unikatowe hasła reklamowe, nazwy i slogany. Wszystko po to, aby przykuć i na dłużej zatrzymać uwagę odbiorcy. Zadbamy o Twój wizerunek, stworzymy dla Ciebie społeczność, która będzie pracowała na dobre imię Twojej firmy.

Wszelkie narzędzia marketingowe dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Wszystko dopracowane z największą starannością. Wykreujemy dla Ciebie całą strategię marketingową rozpoczynając od pierwszego szkicu, a kończąc na ostatnim kliknięciu. Docieramy do grup odbiorców, które są najbardziej zainteresowane towarem lub usługą, dzięki czemu sprzedaż wzrasta nawet o kilkaset procent. Wśród naszych usług znajduje się:

- prowadzenie stron internetowych, sklepów i blogów;

- kampanie reklamowe Adwords i Facebook;

- newsletter, mailing,

- kreowanie i prowadzenie profilu firmy w social mediach (Facebook, Instagram, Snapchat).

Wiemy, że powierzenie prowadzenia marketingu zewnętrznej firmie nie jest łatwą decyzją. Sprawdź, z kim współpracowaliśmy do tej pory, zapytaj o szczegóły i policz, że to się opłaca. Zaufało nam już wiele firm, teraz kolej na Ciebie!